Batarya Montajı

Evlerdeki mutfak ve banyo için kullanılan batarya farklıdır. Bu durum batarya montajını da farklı bir hale getirmektedir. Çünkü muslukların montajından kullanılacak malzemeler türlerine göre değişkenlik gösterir. Piyasada bulunan bataryaların; basit montajlı olanı varken, karmaşık montajlı olanı da mevcuttur. Batarya montajı yapmak için profesyonel kişilerden yardım almanız olası sorunlarla karşılaşmanızı önleyecektir.

Yaşam alanlarında sıklıkla kullandığımız bataryalar çoğu zaman arızalanabilmektedir. Böyle zamanlarda batarya arızasının hızlı bir şekilde tamir edilmesi gerekmektedir. Zira bataryalardaki en ufak sorun hiç de beklenmedik sorunların yaşanmasını mümkün kılar. Siz de batarya montajı konusunda sorunsuz bir hizmet almayı isterseniz; bizimle iletişime geçmelisiniz!

Batarya Montajı Nasıl Yapılır ? 0532 247 97 98


Batarya montajına başlamadan önce ilk olarak suyun ana vanadan kesilmesini sağlamalısınız. Aksi halde su sızıntıları ortaya çıkabilir. Eski batarya yerinden dikkatlice somunları çözümlere çıkartılır. Kullanma kılavuzundan da yararlanarak yeni batarya montajını yapabilirsiniz. Soğuk ve sıcak Flex hortumu dene bağlantılara dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu işlemi yeni bataryaların takılması sırasında uygulamanız gerekir. Son olarak da lavabo bataryasını, olduğu alana sabitlemek için somunları düzgün bir şekilde sıkmanız gerekmektedir.

Batarya Montajında Profesyonel Destek 0532 247 97 98


Mutfak ve banyo batarya montajı kolay gibi görünebilir. Fakat düzgün takılmadığı zaman su sızıntıları yaşamanız olasıdır. Bu durum musluğu verimli kullanamamanıza neden olur. Aynı zamanda etrafta batabilir. İlk etapta sorun yokmuş gibi görünse de ilerleyen zamanlarda birçok arıza ile karşılaşmanız mümkündür. Bu yüzden profesyonel yardım alarak, çok uzun bir zaman boyunca batarya değişime ihtiyaç duymazsınız. Su sızıntıları ve su akmaması gibi durumların yaşanmaması için tesisat firmamız aracılığıyla mutfak ve banyo bataryalarınızı sorunsuz bir şekilde taktırabilirsiniz.

Uzun Ömürlü Batarya Kullanımı 0532 247 97 98


Her mutfak ve banyo için batarya modelleri değişmektedir. Dışarıdan alıp montajını firmamıza yaptırabileceğiniz gibi firmamızdan da batarya modeli seçebilirsiniz. Mutfak ve banyo için farklı batarya modelleri seçmeyi unutmayınız. Tesisat ustasından yardım alarak takacağınız bataryaları, kullanımına göre çok uzun ömürlü olacağını hatırlatmak isteriz. Günlük yaşantınızda karşılaştığınız batarya sorunları yanlış montaj sonucu oluşmaktadır. Bu yüzden; işin ustasından hizmet almanız çok daha sağlıklı bir durum olacaktır.