Hakkımızda

Ataşehir Tesisatçı yenilikçi bir bakış açısına sahip, sektörü olumlu katkı sunmak konusunda iddialı bir konumda yer alan bir firmadır. Kuruluş ilkeleri gereği sürekli olarak kalite standartlarını geliştirme amacında yer alan firmamız; sizlere yüksek kalite standartlarında bir tesisatçı hizmeti sunmaktadır. Her zaman sektörde öncü bir firma olma yolunda emin adımlarla yürüyen Ataşehir Tesisatçı, alanında uzman olan personel yapısı sayesinde dikkatleri de üzerine çekmektedir. Firmamız özellikle müşteri memnuniyetine önem veren bir çalışma politikasına sahiptir. Bu durumun doğal sonucu olarak sizlere her zaman çözüm odaklı bir tesisatçı hizmetini sunmaktadır.

Günümüz koşullarında tesisatçı hizmetlerine duyulan ihtiyacın her geçen gün itibariyle artış gösterdiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Bundan dolayıdır ki son zamanlarda tesisatçı hizmetlerine olan talep günden güne artış göstermektedir. Tam da bu noktada firmamız sizlere çözüm odaklı bir tesisatçılık anlayışını sunmaktadır. Böylece yaşam alanlarında meydana gelen tesisat kaynaklı sorunların bertaraf edilmesinde firmamız sorumluluk üstlenmektedir. Ayrıca firmamızın günümüz itibariyle donanımsal açıdan etkili bir düzeyde tesisatçılık hizmetinin adresi konumunda yer aldığını söyleyebiliriz. Böylece firmamız sizlere hızlı ve güvenli bir şekilde tesisatçılık hizmeti sunmak konusunda mükemmel kalitede bir hizmet sunmaktadır!

Vizyonumuz

Ataşehir Tesisatçı ihtiyaca yönelik çözümler ortaya koymak noktasında etkili bir vizyonu bulunan bir firmadır. Gelişimci yönü sürekli olarak baskın olan firmamız; çağın gereklerine uygun bir şekilde tesisatçılık hizmetini sunmaktadır. Sektöre her zaman yeni bir vizyon katmak noktasında firmamız; sorumluluklar üstlenmektedir. Böylece firmamız; sektörün gelişmesine de katkı sunmaktadır!

Misyonumuz

Ataşehir Tesisatçı %100 müşteri memnuniyetini sağlamayı kendisine misyon edilmiş bir firmadır. Bundan dolayı her zaman müşteri odaklı bir hizmet sunmak konusunda da hassas bir çalışma disiplinine sahiptir. Firmamız sürekli olarak uygun fiyatlı ve kaliteli bir tesisatçılık hizmetini sunmak konusunda da hassas bir çalışmaya imzasını atmaktadır!