Pimaş Tesisatı

Birçoğumuzun da bildiği üzere pimaş, bir boru hattına verilen isimdir. Banyo, musluk, küvet gibi gereçlerin boru hatlarına, ataşehir pimaş tesisatı denilmektedir. Bu pimaş olarak adlandırdığımız boru hatları bazı zamanlar maalesef tıkanabilmektedir Saç, kıl, sabun atıkları gibi nesnelerden dolayı tıkanan pimaş boru hatları, evde ki yaşayanlara da zorluk yaşatıyor. Dolayısıyla mutlaka profesyonel şekilde tıkanıklığın giderilmesi gerekir. Yaşam alanlarınızda ki her türlü pimaş boru hattında ki tıkanıklığı, profesyonel bir hizmetle gideriyoruz. Böylece yaşam alanlarına etkili bir şekilde pozitif dokunuşlar katıyoruz!

Pimaş Tesisat Hizmetleri 0532 247 97 98


Alanında uzman ve deneyimli elemanlar ile yürütülen pimaş tesisat hizmetleri, daima müşteri odaklı gerçekleşmektedir. Bilhassa müşteri memnuniyetine önem veren ekibimiz, yaşam alanınızdaki pimaş boru hatlarını, profesyonel bir şekilde temizleyecektir. Çağımız gereği teknolojinin ilerlemesiyle beraber, bütün pimaş operasyonları da teknolojik olarak gerçekleşmektedir. Buna bağlı olarak, bütün işlemler de cihazlar kullanılıyor. Robot sistemi ve profesyonel ekipmanlar ile temizlenen tesisatlar, sizlere tamamen temiz bir şekilde teslim ediliyor. Böylece yaşam alanlarının çok daha hijyen şartlarını koruyacak şekilde hizmet sunmaları da mümkün oluyor. Firmamız %100 müşteri memnuniyeti eksenli bir hizmeti sunmak konusunda titiz bir çalışma sistemine sahiptir.

Pimaş Açma Ustası 0532 247 97 98


Ataşehir Pimaş açma ustası ile evlerinizde ki her türlü mutfak, küvet, lavabo gibi gereçlerin boru hatlarında ki tıkanıklık itinayla giderilir. Profesyonel ekip, teknolojik ekipmanlar ayrıcalığı ile sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. Bilhassa profesyonel sistemlerimiz sayesinde, sadece yarım saat için de tıkanıklığa çözümler üretiyoruz. Kanal açma, tıkanıklık giderme, boru hattı temizleme gibi işlemler hassasiyet ile yürütüldüğünden, hiçbir rahatsız edici durumda olmayacaktır. Özellikle kırılma, problem yaratma gibi durumlarda söz konusu bile değildir.

Pimaş Tıkanıklığı Açma 0532 247 97 98


Yılların vermiş olduğu tecrübe ile sektörde hızla ilerleyen firmamız, ataşehir pimaş tıkanıklığı kapsamında sizlere hizmet vermekten gurur duyuyor. Pimaş tesisatlarının her türlü tıkanıklığına çözümler üretiyoruz. Çok rahatsız edici bir durum olan pimaş tıkanıklığı koku gibi problemler de yarattığından, tüm işlemleri de önlemler alınarak yapılmaktadır. Bilhassa son sistem ayrıcalığı ile pimaş tıkanıklığı güvenle giderilecektir. Bu bağlamda da sizlere ve yaşam alanlarınıza, tertemiz pimaş boru hatları bırakılacaktır.