Tıkanıklık Açma

Mutfak ve banyolarda sıkça karşılaştığımız tıkanıklık, baş edemediğimiz boyutlara gelebilir. Basit Ataşehir tıkanıklık açmak dışında usta kişilere ihtiyaç duyabiliriz. Bu tıkanıkların oluşmasına birkaç durum sebep olur. Lavabo tıkanıklığının en büyük sebebi yanlış kullanımdır. Diğer sebep olarak usta hatalarını gösterebiliriz. Ustalar lavabo borusunu döşerken hassas terazi kullanmalıdır. Aksi halde lavabo borusu eğimi belirlenemez.

Lavabo Tıkanıklığına Neler Sebep Olur ? 0532 247 97 98


Lavabo tıkanıklığına sebep olan en büyük yanlış kullanım, lavaboda traş olmaktır. Pimaş borusunda biriken kıllar lavaboyu tıkar. Ayrıca sabun kalıntıları da lavabo tıkanmalarına neden olabilmektedir. Bu kalıntılar boruya yapışarak suyun borudan akmasını engeller. Mutfak lavabolarına attığımız ve biriken yemek artıkları, lavabo tıkanıklığına en büyük sebeptir.

Çaydanlıktan direkt olan dökülen çay posası da tıkanıklığa sebep olur. Bulaşıklarımızdaki yağ kalıntıları, gider borusundan akar, fakat gitmez. Borulara yapışır ve bu şekilde boruların çapını küçülterek lavabo tıkanıklığına sebep olur. Tıkanıklık açmak usta işidir ve profesyonel bir hizmet alınması şarttır. Tıkanıklık açmak her zaman profesyonel bir deneyimi şart kılar. Bundan dolayı da bu tür hizmetleri sunan firmalar mutlaka alanlarında uzman olmak durumundadır!

Tıkalı Lavabo Nasıl Açılır ? 0532 247 97 98


Lavabonuz tıkandıysa birden fazla yöntemle tıkalı lavaboyu açabilirsiniz. Fakat her zaman kesin çözüme ulaşamayacağınızı bilmeniz gerekir. Basit lavabo tıkanıklığına örnek olarak gidere bir şeyler takılması diyebiliriz. Evde tıkanıklık açmak için kullanılan yöntemlerin her zaman kökten çözümü yoktur. Çünkü gideri ve boruları tıkayan bu cisimler, evde uygulayacağınız tıkanıklık açma yöntemleriyle çıkmayabilir.

Profesyonel Hizmet İle Tıkanıklık Açmak 0532 247 97 98


Tıkalı bir lavabo, en iyi şekilde kurumsal firmalar tarafından açılır. Çünkü bu firmalar alanında uzmandır ve buna göre ekipmanlar kullanır. Özel cihazlar ile açılan lavabo sayesinde, tüm müşterilerimizin sorularını da yanıtlamaktayız. Robot ve kameralı tıkanıklık açma aletlerini kullanarak sorununun kaynağına kadar inmekteyiz. Bu sayede sorun yaratan kaynağı temizleyerek lavaboyu kullanıma hazır hale getiririz.

Daha verimli bir lavabo kullanımı için firmamız her zaman hizmete hazırdır. Firmamız yüzde yüz müşteri memnuniyeti eksenli bir Ataşehir tıkanıklık açma hizmetini sizlerle buluşturmak konusunda iddialı bir hizmetin adresi konumunda yer alır!